Loading...
Pitný režim s Royal Water 2019-02-11T14:06:32+00:00

PITNÝ REŽIM S ROYAL WATER – AKO SPRÁVNE VYPOČÍTAŤ PITNÝ REŽIM:

Úvod / Pitný režim

1. Koeficient 0,034 vynásobte vašou aktuálnou váhou tela. Výsledok je množstvo litrov čistej vody, ktorú by ste mali prijať počas dňa (napr.: na 100 kg x 0,034 = 3,4 L vody). Ak ste vystavení vyšším teplotám ako napríklad sauna a pod., alebo intenzívne cvičíte, prípadne máte fyzicky namáhavú prácu, ste chorý alebo máte nadváhu, je toto množstvo potrebné navýšiť (káva, mlieko a pod. sa do pitného režimu nerátajú).

2. Ionizované vody Royal Water (s pH 9,3 alebo 8,5) piť do prvých 2/3 dňa (cca do 17.00 – 18.00 hodiny podľa vášho denného  režimu) a potom poslednú 3/3 dňa, teda na večer piť minerálnu alebo detskú minerálnu vodu Royal Water (s pH 7,4). Tieto vody majú vyšší obsah kys. kremičitej (H2SiO3), optimálny pomer vápnika a horčíka 2:1, sodíka a draslíka 5:2 a iných minerálov.

3. Do prvej polovice dňa sa snažiť vypiť 2/3 z denného pitného režimu (nie je to však podmienkou).

4. Po prebudení na lačno vypiť cca 0,4 – 0,5 L vody,  ak nevládzete naraz, môžete aj s rozostupom pár minút na 2-3 x podľa Vašich schopností (napr.: 2 dcl – 2 dcl – 1 dcl).

5. Royal Water odporúčame piť najneskôr 30-45 minút pred jedlom (raňajky, obed, večera) a najskôr 30-45 min po jedle (raňajky, obed, večera a pod.).

6. Po zmene a upravení pitného režimu s Royal Water  sa detoxikácia tela a buniek môže prejaviť výrazne sfarbeným a aromatickým močom. (H2SiO3) obsiahnutá vo vode môže z tela vyplavovať aj jedovaté kovy. Po prvotnej fáze detoxikácie organizmu však tento „efekt“ odznie a moč bude sfarbený prirodzene a bez zápachu. V prípade, ak vaše telo bolo výrazne toxikované, môže dôjsť pri detoxikácii ku krátkodobým  detoxikačným prejavom ako napr.: bolesť hlavy, riedka stolica, ktoré v priebehu krátkej doby odznejú.

7. Na zvyšovanie záporného ORP (oxidačno-redukčného potenciálu), nakoľko táto hodnota sa nedá zastabilizovať, odporúčame používať hydrogenerátor – „Royal hydrogen booster“ (zakúpite u nás na e-shope), avšak len na zvýšenie efektivity vody Royal Water. Všetky ostatné hodnoty obsiahnuté v Royal Water sú stabilné. Hydrogenerátor, ktorý vytvára molekulárny vodík (H2) zvýši benefit vody vďaka zápornému ORP a prítomnosti molekulárneho vodíka, ktorý ešte viac pomáha vychytávať voľné radikály. Naše všetky typy vôd sú vhodné na úpravu hydrogenerátorom a vyhovujú najvyšším kritériám.

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že by ste mali používať výlučne hydrogenerátor najvyššej kvality, ktorý nekontaminuje používanú vodu napr. ozónom, chlórom, mangánom a pod. Hlavica by mala byť „aspoň“ potiahnutá vrstvou platiny.

S hydrogenerátorom sa nesmú upravovať vody s vysokým obsahom minerálov, soli, chlóru, s obsahom antibiotík, hormónov, dusičnanov a pod…

Hydrogenerátor je vhodné používať iba s vodami  najvyššej kvality, čistoty a bonity!